lv Latviešu

2018

U-6

30. septembris (svētdiena)

14:00-14:45  U-6 (2012 dz.g.) Komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

14:45 Turnīra oficiālā atklāšana

17:35 Komandu apbalvošana

Spēles Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1RezultātsLaukums Nr. 2RezultātsLaukums Nr. 3Rezultāts
115:00-15:13BABĪTE : SK SUPER NOVA0:7FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS : RFK1:1SK SUPER NOVA 2 : RFS0:7
215:15-15:28JFC DOBELE : RFS3:2SK SUPER NOVA 2 : FK AUDA0:2
315:30-15:43BABĪTE : FK AUDA0:6SK SUPER NOVA : RFK0:3FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS : STRONG FK6:0
415:45-15:58JFC DOBELE : STRONG FK6:0SK SUPER NOVA 2 : RFK0:4
516:00-16:13BABĪTE : JFC DOBELE0:7FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS : SK SUPER NOVA 25:0SK SUPER NOVA : FK AUDA1:1
616:15-16:28STRONG FK : RFS0:6
716:30-16:43FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS : FK AUDA3:1SK SUPER NOVA : JFC DOBELE0:3
816:45-16:58RFK : STRONG FK6:0BABĪTE : RFS0:6
917:00-17:13BABĪTE : FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS0:7SK SUPER NOVA 2 : JFC DOBELE0:4
1017:15-17:28RFK : FK AUDA2:0SK SUPER NOVA : STRONG FK4:1FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS : RFS4:2
KomandaVārtu attiecībaPunktiVieta
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

U7

8:40-9:20 U-7 (2011 dz.g.) Komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

9:20 Turnīra oficiālā atklāšana

12:55 Komandu apbalvošana

Spēles Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1Rezultāts
19:30-9:48BABĪTE : RFS0:0
29:50-10:08RFS 2 : JFC DOBELE3:0
310:10-10:28BABĪTE : SK SUPER NOVA2:1
410:30-10:48RFS : RFS 20:0
510:50-11:08JFC DOBELE : SK SUPER NOVA0:0
611:10-11:28BABĪTE : RFS 20:2
711:30-11:48RFS : JFC DOBELE4:0
811:50-12:08RFS 2 : SK SUPER NOVA0:0
912:10-12:28BABĪTE : JFC DOBELE0:2
1012:30-12:48RFS : SK SUPER NOVA3:1
KomandaVārtu attiecībaPunktiVieta
1
2
3
4
5

U-8

6.oktobris (sestdiena)

8:00-8:45 U-8 (2010.dz.g.) komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

8:45 Turnīra oficiālā atklāšana

Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1RezultātsLaukums Nr. 2Rezultāts
19:00-9:18BABĪTE : FK DINAMO RĪGA2:0JŪRMALAS SS : RFK4:0
29:20-9:38JŪRMALAS SS 2 : SK SUPER NOVA1:4BABĪTE 2 : DAUGAVA2:0
39:40-9:58BABĪTE : SC MĀRUPE0:2FK TUKUMS : JŪRMALAS SS-
410:00-10:18FK DINAMO RĪGA : JŪRMALAS SS 20:1RFK : DAUGAVA4:1
510:20-10:38SK SUPER NOVA : SC MĀRUPE0:0BABĪTE 2 : JŪRMALAS SS0:1
610:40-10:58BABĪTE : JŪRMALAS SS1:0FK TUKUMS : RFK-
711:00-11:18FK DINAMO RĪGA : SK SUPER NOVA0:2JŪRMALAS SS : DAUGAVA4:0
811:20-11:38SC MĀRUPE : JŪRMALAS SS 25:0BABĪTE 2 : RFK0:0
911:40-11:58BABĪTE – SK SUPER NOVA1:2FK TUKUMS : DAUGAVA-
1012:00-12:18FK DINAMO RĪGA : SC MĀRUPE0:2BABĪTE 2 : FK TUKUMS-
U-8 spēles par vietām
1112:25-12:43JŪRMALAS SS 2 : FC DAUGAVA (spēle par 7.vietu)2:0B-5 : FK DINAMO RĪGA (spēle par 9.vietu)-
1212:45-13:03SK SUPER NOVA : BABĪTE 2 (spēle par 3.vietu)2:1BABĪTE : RFK (spēle par 5.vietu)1:0
1313:05-13:23SC MĀRUPE : JŪRMALAS SS (spēle par 1.vietu)0:5

13:30 U-8 komandu apbalvošana

A grupa

Nr.KOMANDAS NOSAUKUMSVĀRTU ATTIECĪBAPUNKTIVIETA
1BABĪTE2:0
3
0:2
0
1:2
0
1:0
3
4:4
0
6III
2FK DINAMO RĪGA0:2
0
0:2
0
0:2
0
0:1
0
05
3SC MĀRUPE2:0
3
2:0
3
0:0
1
5:0
3
9:0
+9
10I
4SK SUPER NOVA2:1
3
2:0
3
0:0
1
4:1
3
8:2
+6
10II
5JŪRMALAS SS 20:1
0
1:0
3
0:5
1:4
0
2:10
-8
34

B grupa

Nr.KOMANDAS NOSAUKUMSVĀRTU ATTIECĪBAPUNKTIVIETA
1BABĪTE 20:1
0
0:0
1
2:0
3
2:1
+1
4II
2FK TUKUMS
3JŪRMALAS SS1:0
3
4:0
3
4:0
3
9:0
+9
9I
4RFK0:0
1
0:4
0
4:1
3
4:5
-1
4III
5FC DAUGAVA0:2
0
0:4
0
1:4
0
1:10
-9
04

Babītes kauss 2018 U9 (2009. g.dz.)

23.septembris (svētdiena)

9:30-10:00 – U-9 komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

10:00 – Turnīra oficiālā atklāšana

Spēļu saraksts

Spēles laiksKomandasRezultāts
110:20-10:50BABĪTE – TFS NIKARS VANAGI0:2
210:55-11:25BABĪTE 2 – FK JŪRNIEKS3:0
311:30-12:00TFS NIKARS VANAGI – FK CARNIKAVA2:0
412:05-12:35BABĪTE 2 – BABĪTE3:1
512:40-13:10TFS NIKARS VANAGI – FK JŪRNIEKS1:1
613:15-13:45BABĪTE 2 – FK CARNIKAVA4:0
713:50-14:20BABĪTE – FK JŪRNIEKS1:4
814:25-14:55TFS NIKARS VANAGI – BABĪTE 22:0
915:00-15:30FK JŪRNIEKS – FK CARNIKAVA3:1
1015:35-16:05FK CARNIKAVA – BABĪTE2:2

Spēļu rezultāti

KomandaVārtu attiecībaPunktiVieta
1BABĪTE1:3
0
1:4
0
0:2
0
2:2
1
4:11
-7
14
2BABĪTE 23:1
3
3:0
3
0:2
0
4:0
3
10:3
+7
9II
3FK JŪRNIEKS4:1
3
0:3
0
1:1
1
3:1
3
8:6
+2
7III
4TFS NIKARS VANAGI2:0
3
2:0
3
1:1
1
2:0
3
7:1
+6
10I
5FK CARNIKAVA2:2
1
0:4
0
1:3
0
0:2
0
3:11
-8
15

Babītes kauss 2018 U10 (2008. g.dz.)

PosTeamPWDLFAGDPts
1.AFA Olaine44001701712
2.RFK32016156
3.FK Auda32019546
4.Babīte410339-63
5.Riga United FC4004020-200
view all

Babītes kauss 2018 U11 (2007. g.dz.)

15.septembris (sestdiena)

8:30 – 9:10 – U-11 komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

9:15 – Turnīra oficiālā atklāšana

Spēļu saraksts

Laukums Nr. 1

Spēles laiksKomandasRezultāts
19:40-10:15JFA Jelgava : TFS Nikars Vanagi2:0
210:20-10:55Babīte : FK Jūrmalas Spartaks/JSS 20:2
311:00-11:35TFS Nikars Vanagi : FK Jūrmalas Spartaks/JSS0:2
411:40-12:15Babīte : AFA Olaine2:1
512:20-12:55RFS 2 : TFS Nikars Vanagi1:0

Laukums Nr. 2

Spēles laiksKomandasRezultāts
19:40-10:15RFS 2 : FK Jūrmalas Spartaks/JSS4:3
210:20-10:55AFA Olaine : RFS0:5
311:00-11:35RFS 2 : JFA Jelgava0:6
411:40-12:15FK Jūrmalas Spartaks/JSS 2 : RFS2:2
512:20-12:55JFA Jelgava : FK Jūrmalas Spartaks/JSS5:0

16.septembris (svētdiena)

9:20-10:00 U-11 komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

13:40 U-11 komandu apbalvošana

Laukums Nr. 1

Spēles laiksKomandasRezultāts
610:20-10:55BABĪTE : RFS0:2
711:00-11:35BABĪTE : TFS NIKARS VANAGS1:0
811:40-12:15RFS : RFS 24:0
912:20-12:55BABĪTE : FK JŪRMALA SPARTAKS JSS (spēle par 5 vietu)3:0
1013:00-13:35RFS : JFA JELGAVA (spēle par 1 vietu)0:4

Laukums Nr. 2

Spēles laiksKomandasRezultāts
610:20-10:55FK JŪRMALA SPARTAKS/JSS 2 : AFA OLAINE2:2
711:00-11:35FK JŪRMALA SPARTAKS JSS : AFA OLAINE2:1
811:40-12:15JFA JELGAVA : FK JŪRMALA SPARTAKS JSS 28:0
912:20-12:55TFS NIKARS VANAGI : AFA OLAINE (spēle par 7 vietu)1:0
1013:00-13:35RFS 2 : FK JŪRMALA SPARTAKS JSS 2 (spēle par 3 vietu)4:0

U-12

6.oktobris (sestdiena)

14:00-14:40 U-12 (2006.dz.g.) komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

17:40 Turnīra oficiālā atklāšana

Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1Rezultāts
115:00-15:37SĒLIJAS SS : BABĪTES SK0:6
215:40-16:17FK TUKUMS : AFA OLAINE3:1
316:20-16:57BABĪTES SK : AFA OLAINE5:2
417:00-17:37SĒLIJAS SS : FK TUKUMS0:6
17:40-17:50Turnīra oficiālā atklāšana
517:50-18:27RFS : FK JŪRNIEKS7:0
618:30-19:07JDFS ALBERTS : MĀRUPES SC1:1
719:10-19:47MĀRUPES SC : FK JŪRNIEKS3:1
819:50-20:27RFS : JDFS ALBERTS3:2

7.oktobris (svētdiena)

8:15-9:00 U-12 (2006.dz.g.) komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1Rezultāts
99:15-9:52BABĪTES SK : FK TUKUMS1:1
109:55-10:32FK JŪRNIEKS : JDFS ALBERTS0:5
1110:35-11:12SĒLIJAS SS : AFA OLAINE0:2
1211:15-11:52RFS : MĀRUPES SC1:0
Spēles par vietām
1311:55-12:32FK JŪRNIEKS : SĒLIJAS SS (spēle par 7.vietu)0:1
1412:35-13:12MĀRUPES SC : AFA OLAINE (spēle par 5.vietu)0:4
1513:15-13:52JDFS ALBERTS : FK TUKUMS (spēle par 3.vietu)1:2
1613:55-14:32RFS : BABĪTES SK (spēle par 1.vietu)

14:40 U-12 komandu apbalvošana

Turnīra tabulas

A grupa

Nr.KOMANDAS NOSAUKUMSVĀRTU ATTIECĪBAPUNKTIVIETA
1RFS7:0
3
3:2
3
1:0
3
11:2
+9
9I
2FK JŪRNIEKS0:7
0
0:5
0
1:3
0
1:15
-14
04
3JDFS ALBERTS2:3
0
5:0
3
1:1
1
8:4
+4
4II
4MĀRUPES SC0:1
0
3:1
3
1:1
1
4:3
+1
4III

B grupa

Nr.KOMANDAS NOSAUKUMSVĀRTU ATTIECĪBAPUNKTIVIETA
1BABĪTES SK1:1
1
6:0
3
5:2
3
12:3
+9
7I
2FK TUKUMS1:1
1
6:0
3
3:1
3
10:2
+8
7II
3SĒLIJAS SS0:6
0
0:6
0
0:2
0
0:14
-14
04
4AFA OLAINE2:5
0
1:3
0
2:0
3
5:8
-3
3III

Babītes kauss 2018 U13 (2005. g.dz.)

13:00-13:30 U-13 komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

13:40 Turnīra oficiālā atklāšana

19:30 U-13 komandu apbalvošana

Spēļu saraksts

Spēles laiksKomandasRezultāts
114:00-14:45BABĪTE : FUTBOLA PARKS3:0
214:50-15:35RIGA UNITED FC : AFA OLAINE0:7
316:00-16:45AFA OLAINE : FUTBOLA PARKS3:0
416:50-17:25RIGA UNITED FC : BABITE0:3
517:50-18:35BABĪTE : AFA OLAINE5:1
618:40-19:25FUTBOLA PARKS : RIGA UNITED FC2:0

Rezultātu tabula

KomandaVārtu attiecībaPunktiVieta
1BABĪTE3:0
3
3:0
3
5:1
3
11:1
+10
9I
2FUTBOLA PARKS0:3
0
2:0
3
0:3
0
2:6
-4
3III
3RIGA UNITED FC0:3
0
0:2
0
0:7
0
0:12
-12
04
4AFA OLAINE1:5
0
3:0
3
7:0
3
11:5
+6
6II

Babītes kauss 2018 U14

22.septembris (sestdiena)

9:30-10:00 – U-14 komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

U-14 turnīrs tiek atcelts nepietiekamu komandu skaita dēļ.

Tiks izspēlētas 2 draudzības spēles.

Spēļu saraksts

Spēles laiksKomandasRezultāts
110:20-10:45 1×25BABĪTE : BABĪTE 20051:1
211:20-12:35 2×35BABĪTE : FK DINAMO RĪGA8:0

Rezultātu tabula

KomandaVārtu attiecībaPunktiVieta
1
2
3
4

WU-12 (2006.g.)

8:30-9:15 Komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

9:20 Turnīra oficiālā atklāšana

13:45 Komandu apbalvošana

WU-14

29. septembris (sestdiena)

14:00-14:30 Komandas ierodas futbola stadionā Piņķos

14:30 Turnīra oficiālā atklāšana

18:50 Komandu apbalvošana

Spēles Nr.Spēles laiksLaukums Nr. 1Rezultāts
114:45-15:18JFA JELGAVA : FK DINAMO RĪGA0:0
215:20-15:53BABĪTE : ISL6:0
316:10-16:43FK DINAMO RĪGA : BABĪTE1:3
416:45-17:18ISL : JFA JELGAVA0:8
517:35-18:08JFA JELGAVA : BABĪTE1:0
618:10-18:43ISL : FK DINAMO RĪGA0:9